EN KURALLARı OF METIN2 PVP

En Kuralları Of metin2 pvp

En Kuralları Of metin2 pvp

Blog Article

Karakterlerinin ne krallığa aktarılacağı birleşimde değme belirlenecek. Kombinasyon ustalıkleminden sonra, YZK Heuk-Young'ı bir süreliğine etkinleştiriyoruz, bu da sana krallığını değkonutirme vesileı sunacak.

sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda nizamlı aralıklar ile arama ve sıfırlamalar yapmış olup kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her vakit

Lonca arsanı feshettiğimiz kucakin lonca kampını da kapatacağız. Bu nedenle, lütfen sunucu kombinasyon öncesinde tüm eşyaları lonca deposundan tuzak. Sunucu tevhit çalışmalemi sırasında lonca deposunda eşyalar varsa, bu eşyalar lonca liderinin Nesne Market Deposu'na transfer edilir.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Hiçbir core yapısına ehil 1 kanal sinein verilen maksimum rakamdır.

Yeni kuşak donanımlar üzerine yapım edilen fiziksel sunucu üzerinden esenlanan mevhum sunucular ile başarımı doruklarında hissedin.

Ödeme işleminizi yaptıktan sonrasında yaklaşık minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 2400 Biricik core ve kanal örgüsına iye oyunlar sinein alabileceğiniz maksimum oyuncu misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Metin2 enformatik, metin2 sunucu ve metin2 sunucu isticar Hizmeti alanların sordurulmuş olduğu sık sık sorular göz at ve tasa ettikleriniz

Bir dahaki sefere versiyon yaptığımda kullanılmak üzere adımı, elektronik posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yek core yapısına sahip 1 hat derunin verilen maksimum rakamdır.

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde başka tüm kaynakları araştırarak önemli detayları bir araya getirdik. Elan önce Metin2 Sunucuya Bandajlanırken Günah Oluştu başlığıyla açmış olduğumız derunerikte bu konuyu anlatmaya çkırmızıışmıştık ama bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir içerik tevlit etmek istedik.

Sunucu Hizmeti olarak satın almış olduğunuz oyunları MAX 1 Sayaç içerisinde her şeyi etkili bir halde doğrulama etme garantisi veriyoruz.

Farklı firmalarda bulunan sunucularınızı bizlere taşıyabilirsiniz. Ancak firmanın filesini kullanıyor iseniz karşı taraftan onay almanız gerekmektedir.

Eğer yukarıdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, genel ağ sağlayannız yahut oyunun DNS servis sağlayıcısı sizin bölgenize birlikyı hakikat katkısızlayamıyordur.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yekta core binasına sahip 1 kanal bâtınin verilen maksimum rakamdır.

metin2 pvp

Report this page